Logotyp Voces Gaudii

Rok 2022 to dla nas pierwsza w historii trasa koncertowa! W ramach projektu “Pełnym głosem. Tęczowe historie”, który realizujemy przy wsparciu Ambasady U.S.A. w Polsce wraz z organizacjami LGBT+ działającymi lokalnie spotykamy się na koncertach w czterech polskich miastach - Lublinie, Warszawie, Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

Nasze występy to nie tylko największe hity śpiewane przez Voces Gaudii, ale również możliwość usłyszenia osobistych historii osób LGBT+ i sojuszniczych z naszego chóru

Dowiedz się więcej o każdym z koncertów i zarezerwuj bilety.

Wrocław

Koncert odbywa się we współpracy ze Stowarzyszeniem Kultura Równości

Termin: sobota, 8 października 2022, godz. 19:00

Adres: Sala Koncertowa Akademii Muzycznej, ul. Zelwerowicza 7/11

Wstęp na koncert jest darmowy, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja miejsca. Koszt rezerwacji biletów – 1 zł.

Podczas koncertu przeprowadzimy zbiórkę publiczną, z której wpływy zostaną po połowie przeznaczone na działania aktywistyczne Stowarzyszenia Kultura Równości i na cele statutowe Stowarzyszenia Voces Gaudii.

Bydgoszcz

Koncert odbywa się we współpracy ze Stowarzyszeniem Stan Równości

Termin: niedziela, 30 października godz. 15:00

Adres: Kino Orzeł, Miejskie Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego 12

Wstęp na koncert jest darmowy, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja miejsca. Koszt rezerwacji biletów – 1 zł.

Podczas koncertu przeprowadzimy zbiórkę publiczną, z której wpływy zostaną po połowie przeznaczone na działania aktywistyczne Stowarzyszenia Stan Równości i na cele statutowe Stowarzyszenia Voces Gaudii.

Za nami...

Koncert w Lublinie

Z całego serca dziękujemy Stowarzyszeniu Marsz Równości w Lublinie, Galerii Labirynt, Piwnicy Labiryntu za wspólną organizację tego wydarzenia oraz wszystkim osobom, które przyszły nas posłuchać.

Koncert 'Pełnym głosem' - Lublin 2022

Koncert w Warszawie

Bardzo, bardzo dziękujemy osobom, które przyszły na nasz warszawski koncert, na którym można było usłyszeć nie tylko Voces Gaudii, ale także najdłużej działający chór w Europie - Pink Singers z Londynu.

Koncert 'Pełnym głosem' - Warszawa 2022